EVVE-MÜŞTERİ HİZMETLERİ.jpg (209 KB)
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • Siparişim iptal edildiğinde ödemem nasıl ve ne kadar sürede iade edilir?

  Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler,  evveotesi.com'a ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

  Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; evveotesi.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

  Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

 • Ürünü iade etmek istiyorum, yapmam gerekenler nelerdir?

  Siparişinizin tümünü veya içeriğindeki belli ürünlerin iadesini, ürünlerin tarafınıza ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan işlemler sonrasında gerçekleştirebilirsiniz.

  İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG Kargo Firması ile NT Mağazacılık A.Ş. adına, karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

  İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

  İade işlemleri ile ilgili her türlü sorunuzu info@evveotesi.com adresine yazabilirsiniz.

  200TL ve altı yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmektedir. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.

  İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

  Orijinal kutu üzerine, ürünün tekrar satışa sunulmasını önleyecek şekilde, kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi maalesef gerçekleştirilemeyecektir.

  Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (kulaklık, bijuteri, yastık vb.), kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektronik ürünler hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

 • İade süresi kaç gündür?

  Ürününüz size teslim edildikten itibaren, tarafımıza iade etme süreniz 15 gündür.

 • Siparişim darbeli, kırık, farklı geldi ne yapmalıyım?

  Ürünleri kargo yetkilisi husurunda önce teslim alınız, takiben yine kargo yetkilisi yanında ambalajı açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; kargo yetkilisinden durum tespit tutanağı tutmasını isteyiniz. Vakit kaybetmeden tarafımıza telefon veya e-mail yoluyla ulaşmanızı rica ederiz.

  Sipariş numaranıza istinaden, teslimatla ilgili probleminiz kayıtlarımıza işlenecektir.

  Ürünlerinizin anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak tekrar tarafımıza gönderlmesini rica ederiz.

  Hasarlı ürünlerin tarafımıza ulaşmasını takiben, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

  Not: İade için, montaj gerektiren ürünlerin, montajının yapılmamış olması gerekmektedir. Elektronik ürünlerde eğer ürün kullanıldıysa servis raporuna ihtiyaç vardır.

  Teslim edilecek ürünün orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.