Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Siparişinizin tümünü veya içeriğindeki belli ürünlerin iadesini, ürünlerin tarafınıza ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan işlemler sonrasında gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG KargoFirması ile NT Mağazacılık A.Ş. adına, karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade işlemleri ile ilgili her türlü sorunuzu info@evveotesi.com adresine yazabilirsiniz.

200TL ve altı yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmektedir. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Orijinal kutu üzerine, ürünün tekrar satışa sunulmasını önleyecek şekilde, kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi maalesef gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (kulaklık, bijuteri, yastık vb.), kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, elektronik ürünler hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

Ürününüz size teslim edildikten itibaren, tarafımıza iade etme süreniz 15 gündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.