Ev ve Ötesi Hakkında

EVVEOTESİ HAKKIMIZDA.jpg (345 KB)

Günümüzün tüketim dünyasında, daha etkin makine veya üretim yöntemlerinin ortaya çıkması dolayısıyla, eşyanın değerinin düşmesi korkunç bir trajedi. Yaşam kültürümüz hızla değişiyor. Yakın geçmişe kadar azimli bir tamir endüstrimiz ve egemen bir onarıp kullanma, idare etme zihniyetimiz vardı. Ama bugün hepimiz “çöpe atma toplumunda” yaşayıp, en son çıkan aletleri, en moda kıyafetleri, en ışıltılı ev eşyalarını ister olduk. Bütçemizi aşan, gezegenin kaynaklarını zorlayan bir yaşam kültürünü miras almadık, kendi tercihlerimizle oluşturduk.  

Hadi bunu değiştirelim. Evinizde, iş yerinizde bir şey çalışmamaya başladığında, tamir etmeyi deneyin. Tamir edilemeyecek o kadar az şey var ki. Yeter ki deneyin…

İhtiyaç duyacağınız aletler olduğunda ziyaret etmeniz dileğiyle www.evveotesi.com  web sitemizi oluşturduk. Satışla başlayan dostluk sloganıyla, sektörde yıllara dayanan tecrübemizi: ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü el aletleri, elektrikli el aletleri, havalı aletler, inşaat aletleri, aydınlatma, bahçe, delici ve kesiciler, dübel, iş güvenliği malzemeleri, kilitler, marangoz aletleri, otomotiv, yapıştırıcı, çok amaçlı spreyler, kablo bağları, tel fırçalar, el arabaları vb. binlerce çeşit ürüne ulaşabildiğiniz bir e-ticaret sitesine dönüştürdük.

www.evveotesi.com markalaşmış tüm ürün gruplarını uygun fiyat anlayışı içerisinde güler yüzlü hizmet ve düşük maliyetli fiyatlarla müşterilerine en kısa sürede sunmayı görev kabul etmiştir. Satışını yaptığımız tüm ürünler üretim ve malzeme hatalarına karşı 100% garantilidir.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.